• 24 Ekim 2021 Pazar
Ömer Yağlıdere-EFIAP Fotoğraf Gösterisi

Ömer Yağlıdere-EFIAP Fotoğraf Gösterisi

Değerli üyelerimiz ve fotoğrafseverler, değerli fotoğrafçı Dr.Ömer Yağlıdere 13 Mayıs 2017 akşamı “İpek Böceğinin Hikayesi” ve “Koçerler” adlı iki keyifli fotoğraf sunumu ile derneğimizin misafiri olacak. Uydukent iş merkezinde olacak ücretsiz etkinliğimiz 19:30’da başlayacak.Tüm üyelerimiz ve fotoğrafseverler etkinliğimize davetlidir.

 

 

Ömer Yağlıdere Kimdir

20 Eylül 1961 Giresun’da doğdu. 1984 yılına GATA Tıp fakültesinden mezun oldu ve 1991 yılında Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı oldu.
Bursa KBB ve BBC Hekimleri Derneği üyesi.  APBM (Brussels Miroir Fotoğraf Derneği), GİFOD (Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği), PESGSPC (Pascal English School and Greek School Photographic Club), SSS (Sille Sanat Sarayı) ve ICS (The Image Colleague Society, International) onur üyesi.
İpekböceği, semazenler, geleneksel Türk el zenaatları, deve güreşleri, yağlı güreşler, fiziksel ve zihinsel engelli çocuklara verilen yüzme ve dalma eğitimleri, Anadolu’da göçer aşiretler, Gilles Karnavalı (Belçika) konularında proje çalışmaları yaptı.
Yurtiçinde ve yurtdışında birçok sergi açtı; dia gösterileri yaptı. Birçok fotoğrafı ulusal ve uluslararası değişik başarı ödüllerine değer görüldü. Ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarında jüri üyeliklerinde bulundu.
omeryaglidere@gmail.com
www.omeryaglidere.com

 

Benzer Yazılar