• 27 Ocak 2020 Pazartesi
IV.Frig Kupası Konuları

IV.Frig Kupası Konuları

Değerli üyelerimiz, bu sene format değişikliği ile daha heyecanlı ve keyifli bir hal alacak olan Frig Kupası’nın konuları ve seçicileri belli oldu. Bu yıl hem bireysel hem de takım olarak gerçekleştirilecek olan turnuvanın seçiceleri sezon boyu aynı olacak. Seçici kurulda Erdal KINACI, Serkan TURAÇ ve Vladimir JOVANOVSKI görev alacak.  Turnuvanın “Bireysel Katılım” ve “Takım Katılım” şartnameleri websitemizde “ÜYELER ARASI YARIŞMALAR” bölümü altında mevcut ( Bireysel şartname : http://www.frigfotograf.com/iv-frig-kupasi-bireysel-katilim-sartnamesi/ , takım şartname : http://www.frigfotograf.com/iv-frig-kupasi-takim-katilim-sartnamesi/) . Her takım mensubu ayrıca bireysel bir yarışmacıdır. IV.Frig Kupası konuları, konu kodları  ve son katılım tarihleri aşağıdaki gibidir. Tüm üyelerimize keyifli ve eğlenceli bir turnuva sezonu dileriz.

 

SİLÜET / 30.03.2019 / Yarışma Kodu SL

Açıklama: Ters ışığın yaratıcı kullanımı ile elde edilecek bir nesnenin silüet görüntüsü izleyene tadına doyulmaz bir seyir keyfi verir. Hayallerinizin sınırlarını zorlayarak elde edeceğiniz herhangi bir objenin silüet fotoğrafı  konu için uygundur.

SU / 30.05.2019 / Yarışma Kodu SU

Açıklama: Su hayattır, yaşam kaynağıdır. Bir nehir, bir göl, bir deniz, belki de bir damla. İçinde su olan, suya dair fotoğraflarınız konuya uygundur.

ÇİFTLER / 30.07.2019 / Yarışma Kodu CF

Açıklama: Doğada bir çift kumru, bir çift kelebek,  yürüyen iki sevgili, yaşlı bir çift ve belki bir çift kol düğmesi. İçinde çift olan her fotoğraf konu için uygundur.

İNSAN / 30.09.2019 / Yarışma Kodu IN

Açıklama: Yüzündeki derin çizgilerde yaşanmışlıkları okuduğumuz yaşlı bir adam, gülüşünde yaşama sevincini yansıtan bir çocuk, mesleği kaybolmaya yüz tutmuş bir semerci ve dükkanı. İçinde insan olan her fotoğraf konuya uygundur.

GECE / 30.11.2019 / Yarışma Kodu GC

Açıklama: Bir şehrin gece manzarası, akıp giden araçların farları, yaşayan sokakların gece halleri, yüksek gökdelenlerin parlak ışıkları, yıldızların senfonisi, samanyolunun ihtişamı. Gece ile ilgili her fotoğraf konu için uygundur.

Benzer Yazılar