• 24 Ekim 2021 Pazar
Frig Fotoğraf Derneği Yıl Sonu Buluşması Online Yapıldı

Frig Fotoğraf Derneği Yıl Sonu Buluşması Online Yapıldı

Derneğimiz geleneksel yıl sonu buluşması pandemi şartları sebebi ile 27.12.2020 tarihinde online yapıldı.  Tüm yurttan 50 üyemiz ve V. Frig Kupası seçici kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen buluşma dernek kurucu başkanımız Murat Özçelik’in açılış konuşması ile başladı. V.Frig Kupası ve “Prof.Dr.Murat Tosun – En Centilmen Fotoğrafçı” kazananları için online ödül töreni düzenlendi.

Bu yıl beşincisi sonuçlanan derneğimiz geleneksel üyeler arası turnuvası Frig Kupasını 759 puan toplayan  Frigce takımı kazandı, bireysel sıralamada Alanya’dan üyemiz Tolga Bölükbaşıoğlu topladığı 134 puan ile V.Frig Kupası bireysel klasman ödülünü almaya hak kazandı.

Bu yıl “Prof.Dr.Murat Tosun – En Centilmen Fotoğrafçı” ödülü sahibini belirlemek üzere bir komisyon kurulu oluşturuldu. Dernek yönetim kurulu üyemiz Coşkun Çınar başkanlığında  Coşkun Çınar, Latife Derici ve Ramazan Darı’dan oluşan komisyon geçen sene kaybettiğimiz değerli üyemiz Prof.Dr.Murat Tosun adına verilen bu ödüle örnek kişiliği ve pandemi sürecinde verdiği büyük mücadeleyi  göz önünde bulundurarak Dr.Ahmet Sinan Tıraş’ı layık gördü.

Derneğimiz online etkinliği üyeler arası sohbet ve sağlıklı, huzurlu  yeni yıl temennileri ile son buldu.

2021 yılının tüm dünyaya, ülkemize ve fotoğraf camiasına; önce sağlık, huzur ve barış getirmesini dileriz.

 

Afyon Frig Fotoğraf Derneği

 

Benzer Yazılar