• 27 Eylül 2021 Pazartesi
Ahmet Çağlar – EFIAP Fotoğraf Gösterisi

Ahmet Çağlar – EFIAP Fotoğraf Gösterisi

AFFD kardeş derneği Halikarnas BOFSAD’dan Ahmet Çağlar, “Eşik”,”Kurbanlıklar” ve “Midyat” adlı üç fotoğraf gösterisi ile 29 Nisan Cumartesi akşamı derneğimizin misafiri olacak. 19:30’da başlayacak etkinlik Afyon Gençlik Merkezi sunum salonunda olacak.Birbirinden keyifli bu üç gösteriye tüm üyelerimiz ve fotoğrafseverler davetlidir.

 

Ahmet Çağlar Kimdir:

1975 Adana doğumlu.Fotoğrafa 2004 yılında BUFSAD çatısı altında 23. Dönem kursiyerliği ile adım attı.2006 yılında BUFSAD yönetim kurulu üyeliğinde, daha sonraki yıllarda ise eğitim biriminde çeşitli görevlerde bulundu.Arka Plan Fotoğraf Derneği kurucu üyesi.Halikarnas BOFSAD,ve Sille Sanat Sarayı üyesi.Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunu.

2015 Yılında Fiap Tarafından verilen EFIAP Unvanına hak kazandı.2011 Yılında Şırnak ili Silopi İlçesinde Silopi Fotoğraf Topluluğunun (SİLFOT) kuruluşuna öncülük etti.2012 yılında SİLFOT olarak Avrupa Birliğinin desteğiyle Silopi’de 5 Katılımcı ülke ve Silopi Fotoğraf Topluluğuyla (SİLFOT) Foto Maraton (Photo Maraton) Adlı Eylem 1.1 Projesinde eğitmen olarak yer aldı.

Bodrumda yaşıyor ve Halikarnas BOFSAD Derneği eğitim biriminde yer alıyor …

 

 

 

Benzer Yazılar